מוקד מידע 077-232-4000

לוחות זמנים אגד

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

לוחות זמנים אגד לרוב משתנים, לוח זמני הגעת אוטובוסים משתנים עקב עומסי תנועה בכבישים ומזג אוויר. קווי אוטובוסים של אגד פועלים בכל הארץ: חיפה, אילת, ירושלים, רחובות, תל אביב, באר שבע ועוד. חברת אגד נוסעת לכל הכיוונים: צפון, דרום, מזרח ומערב. חברת אוטובוסים זו מעניקה כלים והטבות שונות לנוסעיה ומספר כלי מידע לנוסע כגון: מפות, זמני נסיעות, כרטיסים מוזלים לסטודנטים ותעריפי נסיעות משתנים לפי התחנות השונות.

את כל המידע ניתן למצוא באתר אגד בעזרת כלים ידידותיים ונוחים לשימוש.

חברת התחבורה הציבורית הוותיקה בישראל

אגד הינה חברת התחבורה הציבורית הוותיקה ביותר בישראל המפעילה קווי אוטובוסים עוד מלפני קום המדינה- החל משנת 1933. עם השנים התפתחה החברה, הרחיבה את מספר מסלולי הנסיעה בכל רחבי הארץ ונכון להיום החברה מפעילה 930 קווים המשרתים כמיליון נוסעים ביום. החברה בעלת כ-3000 רכבים ביניהם גם כמובן רכבים ממוגני ירי! כחלק ממטרת החברה להקפיד תמיד על בטחון הנוסעים.

מכללות אגד

חברת אגד מפעילה מספר מכללות בערים מרכזיות ברחבי הארץ ללימוד מקצועות התחבורה – בפיקוח משרד התמ"ת ומשרד התחבורה. במכללות אגד ניתן ללמוד מגוון מקצועות נהיגה וגם מכונאות רכב ממיטב המרצים בתחום. בין הקורסים השונים: נהג רכב ציבורי, הסעת תלמידים, מפעילי מלגזה ונהגי משא כבד, הוראת נהיגה ציבורית, קציני בטחון בתעבורה ועוד.

דגש על בטיחות בדרכים

מתוך הבנה למעורבות האוטובוסים בתאונות הדרכים חברת אגד שמה לה בראש מטרותיה את נושא הבטיחות בדרכים של הנוסעים והנהגים בחברה. על כן, החברה מקפידה על קורס הכשרה בבית הספר לנהיגה של אגד לכל נהג המבקש להיות נהג בחברה- כתנאי הכרחי לעבודתו. בתום הקורס החברה עוקבת אחר בטיחות הנהיגה של הנהג ומתעדת את כל הנתונים בתיק האישי של הנהג בכדי להבטיח נהיגה בטוחה ושירות אדיב בכל נסיעה. בנוסף, מידע שוטף ועדכני מועבר לכל נהגי החברה כולל קורסי ריענון למען הבטחת האבטחה של כל הנוסעים.

שירות לקוחות: 
2800*

אהבת? פרגן בלייק!