מוקד מידע 077-232-4000

אודות - לוח זמנים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

אודות - לוח זמנים, מדינת ישראל כיום משופעת חברות תחבורה ציבורית שונות כשלכל חברה ישנו תעריף נסיעה שונה, זמני יציאה והגעה אחרים וקווי איסוף שונים. לכן, נוצר לאדם קושי לדעת בפשטות ובמהירות את לוח זמני הנסיעות שלו על מנת שיוכל ליהנות מנסיעה שלווה ונעימה בתחבורה הציבורית.

אתר 'לוח זמנים' הוקם בדיוק לשם מטרה זו, מדובר באתר מקיף ואיכותי שמכיל מידע על זמני נסיעות של אוטובוסים, רכבות ואפילו טיסות. כך ניתן לדעת הכול בלחיצת כפתור אחת.

לוח זמנים זמין ואטרקטיבי

אתר האינטרנט 'לוח זמנים' זהו אתר נגיש ונוח. מדובר באתר אינטרנט פשוט שכל אחד יכול להבין שמציג במקום אחד את התמונה המלאה של זמני הנסיעות השונים. הפשטות והנוחיות שהאתר מציע לקהל הנוסעים הינו ייחודי במינו מאחר והוא מאגד תחתיו את כל זמני הנסיעות של חברות התחבורה הציבורית הגדולות בארץ.

כל פרטי לוחות הזמנים במקום אחד

מאחר והיום המידע העדכני ביותר והרלוונטי נמצא במחשב ובאתרי האינטרנט אין ספק שגם זמני הנסיעות של התחבורה הציבורית בישראל אמורים לעבור שדרוג מרבי לכן שמנו עבורכם את הקישורים של כל לוחו הזמנים במקום אחד. אתר 'לוח זמנים' עושה מהפך במידת הנחיות והשירותיות ללקוח מאחר וכל אדם יכול לדעת בכל רגע נתון מהם זמני הנסיעה וההגעה של רכבות, אוטובוסים וטיסות. מדובר באתר ידידותי למשתמש שכל אדם יכול ליהנות ממנו בקלות ולהפיק ממנו את המידע הרלוונטי עבורו. האתר שומר על אמינות ודואג להיות מעודכן ומראה זמני אמת כל הזמן.
 

אהבת? פרגן בלייק!