מוקד מידע 077-232-4000

לוח זמנים אפיקים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

לוח זמנים של התחבורה הציבורית אפיקים הינו קבוע. נסיעת האוטובוסים הינה יחסית מצומצמת ולחלק מאזורי השומרון מגיעה מספר פעמים מועט במשך היום.
אפיקים שרותי תחבורה ציבורית באזור השומרון. קווי אוטובוס אלו מאפשרים הגעה לנקודות שונות באזור יהודה ושומרון מאריאל ועד היישובים הקטנים מעבר לקו הירוק.
האוטובוסים עוברים בערים מרכזיות הוד השרון, כפר סבא, פתח תקווה ועוד.

לוח זמנים חברת אפיקים שירותי תחבורה מתקדמים בע"מ הוקמה בשנת 2008 מתוך כוונה ברורה לפתיחת קווי תחבורה ציבורית באזור השומרון.
החברה הוקמה על ידי חברת אמנון נסיעות בע"מ בעלת 40 שנות בתחום וצי רכבים ענק. על כן, האוטובוסים של חברת אפיקים הינם מן החדשים ביותר בשוק וכוללת תחזוקה והפעלה של 80 אוטובוסים ממוגנים מפני אבנים ויריות- בהתאם לסביבה בה היא מפעילה את קווי הנסיעה שלה.

מעבר ליתרון מתן אפשרויות הגישה מיישובי השומרון אל מרכז הארץ חברת אפיקים שירותי תחבורה בע"מ מעניקה גם שירות קווים מיוחד למען הסטודנטים הלומדים באריאל ואף תעריפי הנחה באחוזי הנחה משמעותיים. החברה העניקה למסלולי קווים אלו שם מיוחד "אפיקמפוס". קווי אפיקמפוס פועלים מירושלים, תל אביב והערים השכנות, גבעת שמואל, כפר סבא ונתניה – ישירות אל תחנות בקרבת הקמפוס באריאל. בכדי להעניק שירות קל ונוח ולהנפקת כרטיס הנסיעה אפיקמפוס- כל שעל הסטודנט לעשות הוא להירשם דרך אתר האינטרנט של החברה, לעלות תמונה ולאסוף את הכרטיס שהונפק עבורו מחניון אפיקים באריאל. באופן זה ניתן לחסוך זמן וכסף ולנסוע ללימודים בראש שקט.

לקבלת מידע מפורט על קווי הנסיעה של החברה, כולל כל התחנות במסלולי הנסיעה השונות ותעריפי נסיעה ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של החברה או להתעדכן בטלפון הקווי של שירות הלקוחות.

שירות לקוחות: 
03-5252555

אהבת? פרגן בלייק!