מוקד מידע 077-232-4000

גלים אוטובוסים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

שירותי התחבורה הציבורית הפועלים באזור הדרום תחת המותג "גלים – תחבורה ציבורית" מופעלים על ידי חברת נרקיס גל הסעות בע"מ אשר הוקמה בשנת 1996 כחברת הסעות פרטית. הרחבת פעילותה של החברה אל תחום התחבורה הציבורית התאפשר לאחר קבלת רישיון מתאים ממשרד התחבורה.

גלים אוטובוסים – תחבורה ציבורית בדרום

מיעוט התושבים בחלקה הדרומי של מדינת ישראל והריחוק הגיאוגרפי בין הישובים השונים הובילו למציאות בה זמינותה של התחבורה הציבורית לוקה בחסר והתושבים באזור זה נאלצים להתבסס על נסיעות ברכבים פרטיים.

מתוך מציאות זו החליטה חברת נרקיס גל הסעות בע"מ לשפר את מערך ההסעות אותו הפעילה עד היום ולהרחיב את פעילותה אל תחום התחבורה הציבורית בישראל ופנתה אל משרד התחבורה בבקשה להנפקת רישיון מפעיל תחבורה ציבורית.

גלים אוטובוסים – תחום פעילות

חברת גלים מספקת שירותי תחבורה ציבורית במרחב הדרום ופועלת גם בקרב יישובי הבדואים המרוחקים יותר ממרכזי ההתיישבות היהודיים.

החברה מפעילה ארבעה עשר קווי אוטובוסים הפועלים בתדירות משתנה בין עשרים דקות לשעה. בישובים באר שבע, ינון, להבים, לקיה , מרחבים , קרית גת , רהט , חורה, קרית גת, שדרות, תארבין ושער הנגב.

גלים – מידע תחבורה ציבורית

חברת נרקיס גל הסעות בע"מ המפעילה את שירותי התחבורה של חברת גלים מפעילה אתר אינטרנט ייעודי בו ניתן לקבל מידע אודות הקווים השונים, שימוש בכרטיס חכם מסוג רב-קו, הזמנת נסיעות מיוחדות ושינויים במערך התחבורה של חברת גלים.

האתר זמין לקהל הרחב בכתובת הרשומה מטה, בשפה העברית והערבית ובו ניתן גם לבצע חיפוש קווי אוטובוס אותם מפעילה החברה על פי מספר קו או יעד הנסיעה.

אהבת? פרגן בלייק!