מוקד מידע 077-232-4000

לוח זמנים דן

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

לוח זמנים דן מגוון ביותר ופועל בשעות שונות במשך היום ועד השעות הקטנות של הלילה. לוח הזמנים הצפוף וכמות האוטובוסים מאפשרת לרוב בחירה בין מספר קווי אוטובוסים שונים שיכולים לעבור דרך היעד אליו אתה חפץ להגיע. חיפוש זמני ההגעה במערכת האתר פשוטה ונוחה לתפעול ומאפשר תכנון נסיעה לפי מספר קו או לפי כתובת הגעה ואף שימוש בנקודות עניין נוספות לפי הצורך.

חברת דן למען איכות הסביבה

חברת דן כחברת תחבורה ציבורית המפעילה את עיקר הקווים בגוש דן מבינה את השפעות עומס התחבורה על איכות הסביבה והחשיבות לשמירה על סביבת מחייה נקייה ובריאה. על כן, במהלך השנים האחרונות פעלה החברה בהשקעת משאבים רבים למען צמצום זיהום האוויר והרעש הנגרם מעומס התחבורה הציבורית.

האוטובוסים החדשים של חברת דן הותאמו במיוחד לתקן איכות הסביבה בתחום זיהומי אוויר (יורו 4).
אוטובוסים אלו הובילו משמעותית להפחתה בזיהום האוויר מן התחבורה הציבורית וברעש האוטובוסים.

בנוסף החברה מפעילה מגוון שירות לקוחות למען ציבור הנוסעים כגון: תעריפים מיוחדים לחיילים, נוער, אזרחים ותיקים ועוד. כרטיסיות במחירים מוזלים ומבצעים שונים.
שירות אבדות וכמובן שירות לקוחות טלפוני ואינטרנטי להתעדכנות בקווי נסיעה, זמני יציאה, זמני נסיעה בין תחנות ואף מפות לתיאור מסלולי הנסיעה עם ציון כל התחנות לאורך הדרך.

חברת התחבורה דן מעניקה שירות נוסף לבעלי עסקים- פרסום! הפרסום באוטובוסים של דן מעניק חשיפה לאלפי נוסעים בכל יום.
באופן זה העסקים המפרסמים יכולים לחשוף את העסק בעלויות נמוכות יותר משיטות פרסום אחרות ובמיקוד לקהל יעד אשר נוסע באזור בו ממוקם העסק.
לפרטים נוספים- ניתן לפנות ישירות לחברת דן.

אהבת? פרגן בלייק!