מוקד מידע 077-232-4000

כל קו אוטובוסים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

מערך התחבורה הציבורית במדינת ישראל מתפרס על פני נותני שירות רבים הפועלים ברישיון משרד התחבורה. מלבד מערכת הרכבות הפועל בתחומי מדינת ישראל פועלות גם כמה וכמה חברות תחבורה ציבורית כמו אגד, דן וחברת נתיב אקספרס המפעילות מערך אוטובוסים ייעודי לתחבורה ציבורית.

מגוון החברות הפועלות בתחום התחבורה הציבורית, זמינות הקווים וכמובן הצורך בבניית מסלול נסיעה אשר מורכב לעיתים מכמה אפשרויות תחבורה המופעלות על ידי חברות שונות הגביר את הצורך במקור אחד מרכזי ומהימן בו ניתן לקבל מידע משלל חברות התחבורה.

מוקד כל קו

על מנת לסייע לקהל התושבים אשר עושה שימוש קבוע או מזדמן בשירותי התחברה הציבורית השיק משרד התחבורה את מוקד כל קו. מטרתו של מוקד זה היא לספק מידע אודות אפשרויות התחבורה הציבורית הזמינות בישראל והוא כולל מידע מכל החברות המפעילות שירותי תחבורה ציבורית ופועלות תחת רישיון משרד התחבורה.

השירות במוקד כלקו ניתן בשלושה ערוצים מרכזיים – טלפון, אתר אינטרנט ייעודי ושירות הודעות מסוג SMS, כאשר טווח שעות הפעילות של השירות משתנה בין ערוצי התקשורת השונים.

אתר כל קו

אתר כל קו זמין בעבור גולשי האינטרנט בכתובת הרשומה מטה. . באתר האינטרנט הייעודי תוכלו לקבל מידע אודות זמינות קווי התחבורה השונים בחיפוש על פי מוצא ויעד, על פי מספר קו או בחיפוש על ידי שימוש בשפה חופשית.

כמו כן באתר עצמו תוכלו לקבל עדכונים שוטפים אודות שינויים בקווים קיימים אותן מפעילות חברות התחבורה השונות ובנוגע להקמתם של קווי תחבורה חדשים.

כלקו – שירות טלפוני

מלבד אתר האינטרנט של מוקד כלקו, מפעיל משרד התחבורה גם מוקד טלפוני הזמין לפניות הלקוחות בין הימים א'-ה' בין השעות שבע בבקר לאחת עשרה בלילה ובימי ו' בין השעות שמונה בבקר עד שעה לפני כניסת שבת. במוצאי שבת וחג מופעל המוקד רק כחצי שעה לאחר צאת השבת ועד לשעה אחת עשרה בלילה.

בנוסף למוקד השירות הטלפוני, ניתן לקבל מענה ישירות מתוך מערכת כלקו על ידי שליחת הודעת SMS מהטלפון הסלולרי למספר 8787. בהודעת ה-SMS יש לציין את היעד אליו תרצו להגיע ואת השעה והמערכת תשיב לכם באמצעות הודעה חוזרת מהם האפשרויות העומדות לפניכם.

חשוב לציין כי במידה ולא תציינו מהו מיקומכם המערכת תתייחס למיקום הפיזי שלכם כנקודת המוצא ובמידה ולא תציינו שעה ספציפית בה תרצו לבצע את הנסיעה המערכת תספק מידע אודות השעה הקרובה.  

שירות לקוחות: 
8787*

אהבת? פרגן בלייק!