מוקד מידע 077-232-4000

לוחות זמנים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

כאשר אנשים מעוניינים לדעת את לוחות זמנים, תעריפי נסיעה של אוטובוסים, רכבות, טיסות ועוד הם יכולים לפנות למודיעין חברת התחבורה הציבורית, אתרי אינטרנט שונים או להיעזר בפלאפון שלהם.

בעבר לוחות זמנים היו מודפסים וכל אדם היה יכול לקחת לעצמו דף מודפס שמראה לו מהו לוח הזמנים המתוכנן לחודש הקרוב. כיום בעידן האינטרנט והמחשב יש פחות צורך בדפים אלו אלא ניתן לקבל מידע זה באמצעות המחשב באופן מיידי ובכל מקום בעולם.

לוחות זמנים מעניקים מידע חשוב לנוסע כולל זמן הגעה משוער, תחנות שיש בדרך ותעריף נסיעה. כך האדם יכול להתכונן מבעוד מועד לנסיעתו ולנסוע בתחבורה הציבורית בשקט ובנוחות המרבית. לאחר שנת 2003 החליטה מדינת ישראל להרחיב את שירותי התחבורה הציבורית בישראל ולפתוח שירותים אלו לקווים נוספים כמו מטרופולין, מטרו – בס, ויאוליה ועוד.

לכן, היום לכל חברה יש לוחות זמנים ותעריפי נסיעות משלה כשניתן לדעת אותם באתר החברה באינטרנט או דרך המודיעין האישי של כל חברת הסעה ציבורית. כך אפשר לדעת את זמני הנסיעה, התעריפים לכל מקום ויעד בארץ כל העת.
 

אהבת? פרגן בלייק!