מוקד מידע 077-232-4000

לוח זמנים של אגד

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

אגד בעלת יותר מ – 55% מקווי התחבורה הציבורית בישראל, חשוב לדעת ולהתעדכן בלוחות הזמנים. לוח זמנים של אגד מאפשר לדעת זמני יציאה והגעה של אוטובוסים בצורה קלה ונגישה מכל מכשיר מאינטרנט במחשב האישי ועד למכשירי הסלולרי השונים: אייפון, בלקברי ושאר מכשירי דור 3.

מסלולי אגד מגיעים מצפון הארץ עד לקצה הדרומי ביותר כשהיא נכנסת גם לאזורים פחות מיושבים ומבודדים על מנת שגם לאותם תושבים תהיה תחבורה ציבורית נאותה. כדי לדעת מהו לוח הזמנים של אגד ניתן להיכנס לאתר החברה שם הזמנים מעודכנים כל העת או לאתר 'לוח זמנים' שמציג את לוח הזמנים של חברת אגד, אוטובוסים נוספים ורכבות.

אוטובוסים של אגד

אגד זהו קופראטיב הגדול בישראל, נוסד בשנת 1933 והוא מספק שירותי תחבורה ציבורית לכלל ארץ ישראל. בעבר חברת אגד הייתה היחידה שאחראית על מערך האוטובוסים בישראל אך בשנות ה – 90 החליטה מדינת ישראל להגביר את התחרות על התחבורה הציבורית בישראל ולכן הוציאה למכרז קווים רבים של תחבורה ציבורית בנוסף לאוטובוסים של אגד.

חברת האוטובוסים של אגד נוצרה כתוצאה של איחוד ארבעה חברות אוטובוסים קטנות שפעלו בתחילת שנות השלושים, השם אגד ניתן על ידי המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. חברת אגד הייתה במשך שנים רבות החברה השולטת והבלעדית על קווי התחבורה הציבורית כשהמהלך שעשתה מדינת ישראל בשנת 2003 פגע קשות ברווחי החברה. בשנת 2006 קנתה חברת אגד 51% מחברת תחבורה בולגרית כשהכניסה לשוק הבולגרי העלתה באופן גורף את רווחי חברת האוטובוסים הגדולה בישראל.

לוחות זמנים אגד

מאחר והתחבורה בישראל היא תחבורה ציבורית בה משתמש ציבור נרחב של מיליוני אנשים לחברת אגד חשוב להיות מעודכנים ולתת מידע ברור ומקיף לגבי זמני הנסיעות של האוטובוסים השונים שבאחריותה. לוחות זמנים אגד הם לוחות זמנים מפורטים שמתעדכנים כל יום מחדש על מנת שיהיו רלוונטיים במיוחד לנוסע.

זמני נסיעה של אגד

זמני נסיעה של אגד מסודרים לפי לוחות זמנים נוחים למשתמש. ניתן לדעת מהם לוחות הזמנים של חברת אגד על ידי שיחת טלפון, שליחת סמס או הצצה באתר האינטרנט. במידה ובוחרים להיכנס לאתר האינטרנט ניתן לקבל מידע נוסף הכולל זמן הגעה משוער, תחנות שהאוטובוס עוצר בדרך, עלות נסיעה ועוד. ישנם מקומות כמו אילת שאף ניתן להזמין באמצעות כרטיס האשראי כרטיס נסיעה מראש.

תיקונים עיכובים וחידושים באוטובוסים

לוחות זמנים של אגד אף דואגים לדווח על עיכובים ידועים מראש. למשל כאשר מתבצעים תיקונים בכביש או כאשר ישנו ביטול של קו אוטובוס באופן חלקי או מלא. ניתן להתעדכן בלוחות הזמנים של אגד על חידושים שקיימים בחברה כולל קווי אוטובוסים חדשים למקומות שונים בארץ כמו קו 470 היחסית חדש שיצא לאחרונה שנוסע באופן ישיר מבאר שבע לעפולה ומשמש חיילים רבים וסטודנטים שונים.

לוח זמנים מעודכן

חברת אגד מתחייבת להקפיד על לוח זמנים מעודכן, במקרים בהם יש חוסר תאום בין זמני הנסיעה בפועל לבין מה שרשום בלוחות הזמנים של החברה ניתן להרים טלפון וישנו מענה טלפוני שמעניק מידע מדויק ועדכני כל העת. לוחות זמנים אלו הם נוחים ביותר וקלים לשימוש כך שכל אחד יכול להרגיש בנוח להיכנס לאתר האינטרנט או דרך הפלפון ולהתעדכן כל העת בלוחות הזמנים של האוטובוסים השונים שחברת אגד מפעילה.
 

אהבת? פרגן בלייק!