מוקד מידע 077-232-4000

לוח טיסות

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

לוח טיסות נחוץ כדי לצאת מהארץ למדינות אחרות או לשוב לאחר חופשה. חשוב לדעת מהו לוח הטיסות בזמן מדויק מכיוון שלעיתים קרובות מקדימים טיסה או מאחרים אותה בשל שינויים או שיבושים במזג האוויר או סיבות נוספות.

ישנה חשיבות לדעת את זמן הטיסה המדויק על מנת שלא ייווצר מצב בו מפספסים טיסה או מגיעים לשדה התעופה ומבינים שהטיסה התעכבה ויש צורך להמתין שעות ארוכות. ישנן דרכים לדעת את זמני הטיסות באופן מדויק ומהימן.

לוח טיסות בזמן אמת

לוח טיסות בזמן אמת קיים כיום באתר האינטרנט של חברת התעופה אל-על אך באתרי אינטרנט נוספים. ניתן להיכנס לאתר ולהתעדכן כל העת בשינויים אשר נעשים בו בעת. לוח טיסות הנמצא באינטרנט הינו לוח טיסות אקטואלי ומדויק שאפשר להשתמש בו בביטחון. שיטה נוספת היא לסמס ולשאול את זמן הטיסה ולקבל תשובה מכל מקום את זמן הטיסה הקרוב.

כיצד ניתן לדעת את לוח זמני הטיסה?

ישנו לוח טיסות מתוכנן בו רשומים זמני הטיסה אמורה להמריא ולנחות לפי תאריכים מסודרים. במקבל לכך ישנו לוח טיסות בזמן אמת בו כתוב מהלך הטיסות והעיכובים באותו היום בו ניתן לראות טיסות שכבר נחתו או המריאו וזמני המראה ונחיתה נוספים.

כאשר מתכננים טיסה מומלץ להסתכל על לוח הטיסות המתכונן ל מנת להתאים כמידת האפשר את נוחיות הטיסה עבור הלקוח, אך יום לפני הטיסה ובמהלך אותו היום מומלץ להסתכל על לוח הטיסות בזמן אמת על מנת לדעת במידה מדויקת ככל הפשר את זמן הטיסה.

למרות המדויקות של לוח טיסות בזמן אמת מומלץ להקדים ולבוא כשלוש שעות לפני הטיסה על מנת שלא יקרה מצב של אי נעימות או פספוס. 

אהבת? פרגן בלייק!