מוקד מידע 077-232-4000

לוח זמנים נתיב אקספרס

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

לוח זמנים נתיב אקספרס הינו משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המוקדמות כל יום מימות השבוע. זמני נסיעה ויציאת האוטובוסים מהמסוף לרוב כל חצי שעה או שעה עגולה. נתיבי אקספרס נותנת שירותי תחבורה ציבורית של אוטובוסים באזור הצפון נתניה-חדרה, צפת-נהריה ומאפשרת הגעה למקומות אליהם חברות תחבורה אחרות לא מאפשרות. לאחרונה נוסף אשכול נסיעה חדש מגוש תל-מונד ועד לתחנת הרכבת בית יהושע.

נתיבי אקספרס לא רק העניקו שירותי תחבורה ציבורית בהם לא קיימת תחבורה ציבורית רבה או בכלל – אלא אף הורידה את תעריפי הנסיעה והגבירה את תדירות יציאת הקווים. פעולות אלו בהחלט הציבו תחרות גבוהה לחברות האוטובוסים האחרות הפועלות באזורים בהם פועלת חברת נתיבי אקספרס שכן הזמינות לנסיעה בקווי החברה והתעריפים הזולים לעומת החברות האחרות ימשכו וישמרו על ציבור הנוסעים.

בדומה לחברות האוטובוסים האחרות, חברת נתיבי אקספרס מעניקה תעריפי נסיעה מיוחדים והנפקת כרטיסיות מיוחדות לנוער, גמלאים, חיילים וכרטיסי נסיעה כגון חופשי חודשי/ חופשי שבועי.

חברת נתיבי אקספרס שמה לה למטרה לפעול למען קהל ציבור הנוסעים באזורים בהם היא פועלת והינה מתנהלת תחת פיקוח משרד התחבורה והרשויות המקומיות בכדי לממש מטרה זו לאורך כל הדרך.

נתיבי אקספרס מעניקים גם שירות תחבורה נוסף להפעלת אוטובוסים לנסיעות מיוחדות וסיורים ברחבי הארץ. כל אשר נדרש לעשות הוא להיכנס לאתר החברה ולמלא טופס בקשה לנסיעות מיוחדות עם פרטי הנסיעה המלאים והחברה חוזרת אל הלקוח לתאום והצעת מחיר.
 

שירות לקוחות: 
1599-559-559

אהבת? פרגן בלייק!