מוקד מידע 077-232-4000

קווי לילה

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

קווי לילה אלו קווי אוטובוסים ציבוריים שנגישים לאנשים במשך כל שעות הלילה. קוים אלו פעילים במקומות אטרקטיביים במיוחד לצעירים על מנת שהם יעדיפו לבחור בקווי לילה מאשר בנסיעה ברכב פרטי. קווי לילה ממונם בחלקם על ידי משרד התחבורה מתוך האמונה שקווים אלו מונעים תאונות דרכים רבות שמתרחשות במהלך השעות הקטנות של הלילה על ידי נהגים בלתי מנוסים ואף שיכורים.

החזון של קווי הלילה

הרעיון המרכזי של התחבורה הציבורית של קווי הלילה הוא לסייע בתחום תאונות הדרכים בישראל. לאר ההבנה כי צעירים רבים אוהבים לצאת במהלך חופשת הקיץ וסופי השבוע בעיקר באזור המרכז ותל אביב, להשתכר ולפרוק אנרגיה הוחלט לקחת אחריות ולהקים קווי אוטובוסים שהם נגישים לאתרי הבילוי הידועים של הצעירים. כך ניתן לקחת קו אוטובוס לצאת ולבלות בראש שקט ולחזור הביתה בידיעה שמישהו מבוגר ופיקח מחזיק את ההגה.

מקומות הפעילות של הקווים בלילה

מקומות הפעילות של הקווים בלילה הם רבים כשיש יותר עומס במהלך חופשת הקיץ מאשר בשנת הלימודים הרגילה. ניתן לראות את זמני נסיעה והפעילות השוטפת באתר האינטרנט ולהתעדכן בלו"ז כל עת. ישנם קווי לילה באזור צפון חיפה והקריות, באזור גוש דן והמרכז,תל אביב, ירושלים, מודיעין ובאר שבע.

אהבת? פרגן בלייק!