מוקד מידע 077-232-4000

קווי לילה

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

קווי לילה פתרון גדול לשעות הקטנות של הלילה, תחבורה ציבורית הפרוסה באזור חיפה והקריות, גוש דן, מודיעין וירושלים. מחירי הנסיעה כמו ביום ומאפשרים שימוש בכרטיסי "חופשי חודשי" או כרטיסי נסיעה של "רב קו". קווי הלילה יופעלו בידי חברות האוטובוסים השונות: אגד, אגד תעבורה, דן, קווים, מטרופולין, נתיב אקספרס, ויאוליה ומטרודן.

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של קווי הלילה הינו הפעלת תחבורה ציבורית כחלופה לתחבורה ברכבים אישיים בשעות היציאה והבילויים – בהם אנשים רבים (למרבית הצער) אינם מקפידים אל הכלל "אם שותים-לא נוהגים!". בעזרת הפעלת קווי הלילה יתאפשר לצאת לבלות ולהסתמך על הגעה למקום הבילוי וחזרה הביתה בשלום ובבטחה. באופן זה ניתן לצמצם את הנהיגה בשכרות ובעייפות ובכך לצמצם את מספר תאונות הדרכים אשר נגרמות עקב גורמים אלו.

מעבר לכך, כפי שצוין בתחילת הכתבה, קווי לילה פועלים בתעריפים היומיומיים המוכרים על ידי כל חברות תחבורת האוטובוסים ומאפשרים לכל אדם, בעיקר לאנשים ללא רכבים אישיים, גם אפשרות תחבורה זמינה ללא עלויות גבוהות כגון נסיעה במוניות הפרטיות אשר היו אפשרות התחבורה היחידה בשעות הלילה והיוו הוצאה כספית לא קטנה.

בכדי להתעדכן במסלולי הקווים וזמני יציאה ונסיעה של כל קווי הלילה המופעלים על ידי חברות האוטובוסים השונות- ניתן להיכנס לאתר האינטרנט המיוחד אשר מרכז את כל המידע על קווי הלילה והפעילות השוטפת שלהם בכל עת.

כמו כן, ניתן לקבל מידע אודות הקווים וזמני הנסיעה גם דרך הפלאפון – כל חברה הקימה מוקד מיוחד למידע על קווי הלילה שלה.
באופן זה גם כאשר אינכם מול המחשב, ביציאה ממקום הבילוי בעזרת שיחת טלפון קטנה תוכלו לברר על אפשרות התחבורה הבטוחה הקרובה והזמינה עבורכם.

אהבת? פרגן בלייק!