מוקד מידע 077-232-4000

אוטובוסים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

לוח זמנים קווים

חברת קווים בע"מ היא חברה ציבורית שמפעילה קווי אוטובוס בערים פתח תקוה, בקעת אונו , נתניה , חדרה , מודיעין , רמלה , לוד , ביתר עלית ומודיעין עלית.

לוח זמנים של חברת קווים הינו קבוע למשך כל היום ובמספר רב של קווים שמשרתים עשרות אלפי אנשים כל יום , תוכלו לבדוק את זמני הנסיעה באוטובוס באתר שלנו.

רמה אוטובוסים

כמות המועטת של תושבים המתגוררים בחלקה הצפוני של מדינת ישראל והריחוק הגיאוגרפי בין הישובים הובילו ליצירת מציאות לא פשוטה בכל הנוגע לתנועת התושבים באזור זה, אשר התבססו בעיקר על שימוש ברכבים פרטיים.

שירות לקוחות: 
3254*

גלים אוטובוסים

שירותי התחבורה הציבורית הפועלים באזור הדרום תחת המותג "גלים – תחבורה ציבורית" מופעלים על ידי חברת נרקיס גל הסעות בע"מ אשר הוקמה בשנת 1996 כחברת הסעות פרטית. הרחבת פעילותה של החברה אל תחום התחבורה הציבורית התאפשר לאחר קבלת רישיון מתאים ממשרד התחבורה.

כל קו אוטובוסים

מערך התחבורה הציבורית במדינת ישראל מתפרס על פני נותני שירות רבים הפועלים ברישיון משרד התחבורה. מלבד מערכת הרכבות הפועל בתחומי מדינת ישראל פועלות גם כמה וכמה חברות תחבורה ציבורית כמו אגד, דן וחברת נתיב אקספרס המפעילות מערך אוטובוסים ייעודי לתחבורה ציבורית.

שירות לקוחות: 
8787*

נתיבי אקספרס לוח זמנים

נתיבי אקספרס זוהי חברת אוטובוסים ציבוריים עם לוח זמנים מסודר באזור צפת עד נהריה ואזור נתניה, חדרה. חברת נתיבי אקספרס הוקמה בשנת 2001 לאחר שהחלה התחרות על קווי נסיעה שונים בישראל. חברה זו מספקת שירות אוטובוסים אמין, נוח, איכותי ומהיר לציבור הנוסעים הישראלי.

מטרופולין לוח זמנים

חברת מטרופולין הוקמה בשנת 2000 על ידי קבוצת תור בוס, מכשירי תנועה ואתגל אחזקות. חברת מטרופולין היא חברת אוטובוסים ציבוריים שזכתה במכרז על קווי נסיעה שונים. חלק מהקווים הם בלעדיים לחברה וחלק מהקווים נעשים במקביל לחברת אגד, כמו קווים לתל אביב למשל.
רקע על חברת מטרופולין

לוח זמנים של אגד

אגד בעלת יותר מ – 55% מקווי התחבורה הציבורית בישראל, חשוב לדעת ולהתעדכן בלוחות הזמנים. לוח זמנים של אגד מאפשר לדעת זמני יציאה והגעה של אוטובוסים בצורה קלה ונגישה מכל מכשיר מאינטרנט במחשב האישי ועד למכשירי הסלולרי השונים: אייפון, בלקברי ושאר מכשירי דור 3.

אוטובוסים של אגד

חברת אגד היא החברה הוותיקה בישראל, עוד מלפני שהוקמה המדינה בשנת 1933 הוקם קופראטיב אגד ומאז ועד היום החברה מתפקדת ומשמשת כחברת האוטובוסים הגדולה בישראל. אוטובוסים של אגד הם אוטובוסים מהירים, מגיעים לאזורים שונים כולל כפרים וישובים פחות מיושבים מתוך התפיסה וההבנה שזוהי חברה ציבורית שמשרתת מיליוני אנשים בישראל.

לוח זמנים אפיקים

לוח זמנים של התחבורה הציבורית אפיקים הינו קבוע. נסיעת האוטובוסים הינה יחסית מצומצמת ולחלק מאזורי השומרון מגיעה מספר פעמים מועט במשך היום.
אפיקים שרותי תחבורה ציבורית באזור השומרון. קווי אוטובוס אלו מאפשרים הגעה לנקודות שונות באזור יהודה ושומרון מאריאל ועד היישובים הקטנים מעבר לקו הירוק.
האוטובוסים עוברים בערים מרכזיות הוד השרון, כפר סבא, פתח תקווה ועוד.

שירות לקוחות: 
03-5252555

לוח זמנים דן

לוח זמנים דן מגוון ביותר ופועל בשעות שונות במשך היום ועד השעות הקטנות של הלילה. לוח הזמנים הצפוף וכמות האוטובוסים מאפשרת לרוב בחירה בין מספר קווי אוטובוסים שונים שיכולים לעבור דרך היעד אליו אתה חפץ להגיע. חיפוש זמני ההגעה במערכת האתר פשוטה ונוחה לתפעול ומאפשר תכנון נסיעה לפי מספר קו או לפי כתובת הגעה ואף שימוש בנקודות עניין נוספות לפי הצורך.

שלב תוכן

אהבת? פרגן בלייק!