מוקד מידע 077-232-4000

זמני נסיעה

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

אומני אקספרס לוח זמנים

אומני אקספרס היא חברת תחבורה המפעילה קווי תחבורה ציבורית באזורים אשכול יוקנעם – טבעון.
יש כיום לחברה מספר רב של קווי שירות העוברים בתדירות גבוהה באזורים אלו.

האם אומני אקספרס תומכת בכרטיס רב קו ?

אכן , חברת אומני אקספרס עובדת עם רב קו בכל קוויה , כמו שאר חברות התחבורה הציבורית בישראל.

שירות לקוחות: 
*3553

קווי לילה

קווי לילה אלו קווי אוטובוסים ציבוריים שנגישים לאנשים במשך כל שעות הלילה. קוים אלו פעילים במקומות אטרקטיביים במיוחד לצעירים על מנת שהם יעדיפו לבחור בקווי לילה מאשר בנסיעה ברכב פרטי. קווי לילה ממונם בחלקם על ידי משרד התחבורה מתוך האמונה שקווים אלו מונעים תאונות דרכים רבות שמתרחשות במהלך השעות הקטנות של הלילה על ידי נהגים בלתי מנוסים ואף שיכורים.

מטרופולין לוח זמנים

חברת מטרופולין הוקמה בשנת 2000 על ידי קבוצת תור בוס, מכשירי תנועה ואתגל אחזקות. חברת מטרופולין היא חברת אוטובוסים ציבוריים שזכתה במכרז על קווי נסיעה שונים. חלק מהקווים הם בלעדיים לחברה וחלק מהקווים נעשים במקביל לחברת אגד, כמו קווים לתל אביב למשל.
רקע על חברת מטרופולין

זמני נסיעה ברכבת ישראל

ניתן לדעת זמני נסיעה ברכבת ישראל על ידי הסתכלות באתר חברת רכבת ישראל או באמצעות מענה טלפוני שהחברה מספקת. זמני נסיעה ברכבת ישראל יכולים להשתנות אפילו באותו היום בשל שיבושים בתנועת הרכבות או תיקונים במסילות. חשוב וכדאי להתעדכן לפני שבוחרים לנסוע את זמני הנסיעה ברכבת ישראל על מנת שלא יקרו טעויות.

לוח זמנים נתיב אקספרס

לוח זמנים נתיב אקספרס הינו משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המוקדמות כל יום מימות השבוע. זמני נסיעה ויציאת האוטובוסים מהמסוף לרוב כל חצי שעה או שעה עגולה. נתיבי אקספרס נותנת שירותי תחבורה ציבורית של אוטובוסים באזור הצפון נתניה-חדרה, צפת-נהריה ומאפשרת הגעה למקומות אליהם חברות תחבורה אחרות לא מאפשרות. לאחרונה נוסף אשכול נסיעה חדש מגוש תל-מונד ועד לתחנת הרכבת בית יהושע.

שירות לקוחות: 
1599-559-559

לוח זמני רכבת ישראל

לוח זמנים רכבת ישראל וככלל לוחות הזמנים לרוב מדויקים, נסיעה ברכבות נחשבת לאמצעי תחבורה ציבורית יעיל מהיר ויחסית זול בארצנו, לוחות זמנים של רכבות בישראל יחסית קבוע שלא כמו בקווי אוטובוסים או מוניות שירות אך לעיתים נסיעה יכולה להתעכב שעות בגלל תקלות שונות ובמקרים אלו נסיעה מהצפון אל הדרום תמשך זמן רב יותר ולוחות הזמנים במשך היום ישתנו.

שירות לקוחות: 
5770*

שלב תוכן

אהבת? פרגן בלייק!