מוקד מידע 077-232-4000

רב קו

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

רב קו, כרטיס חכם רב פעמי הנותן הנחה של 20% בנסיעות בחברות האוטובוסים דן, קווי אגד ובעתיד מיועד לשימוש ברכבת ישראל.
הכרטיס הינו נוח לשימוש, ללא התחייבות, חסכוני ואף מבוטח במקרה של איבוד כרטיס הרב קו.

רב-קו זהו כרטיס נסיעה נטען רב פעמי. מדובר בכרטיס פלסטיק הדומה לכרטיס אשראי אותו ניתן להטעין בכסף במקומות שונים. כך ניתן לנסוע באמצעותו בנסיעות עירוניות ובין עירוניות כשהמחשבה העתידית היא שלא יהיו יותר כרטיסים מנייר ולכל האנשים יהיה כרטיס רב קו במקום.

הצפי הוא שבחודשים הקרובים יחליפו אנשים רבים את הכרטיס החופשי חודשי שלהם בכרטיס רב קו כשלאט לאט זו תהיה האופציה היחידה בישראל לנסיעה בקווי תחבורה ציבוריים.

מהו כרטיס רב קו?

רב קו זהו כרטיס מגנטי עליו מוטבע שם האדם, תמונה ומספר תעודת זהות. כרטיס זה אף מקנה הנחות שונות כולל הנחה של 20% מכל נסיעה רגילה. רב קו מיועד בעתיד לשמש את כל קווי התחבורה הציבורית כולל רכבות, אוטובוסים שונים ועוד.

יתרונות כרטיס רב קו

לכרטיס רב קו יתרונות רבים. ראשית הוא ידידותי לסביבה מאחר והוא מונע שימוש חוזר ונשנה של הדפסות דפים רבים שנזרקים כל יום על ידי חברות האוטובוסים והרכבות. בנוסף, מדובר בכרטיס נוח למשתמש שניתן לטעינה באזורים רבים כולל אוטובוסים. כך אין צורך במזומן כל העת או בכרטיסים שונים, הכול מרוכז בכרטיס חכם אחד.

יתרון נוסף שיש לכרטיס רב קו הוא מידת החסכוניות שלו, טעינה של חבילת נסיעה מזכה את הנוסע בהנחה של 20% באופן אוטומטי ממחיר נסיעה רגילה. מערכת הכרטוס יודעת לבחור את עלות הנסיעה הזולה ביותר ואף לחשב הנחות לפי מה שאותו אדם זכאי בחוק.

כרטיס רב קו הוא כרטיס רב פעמי שנשמר לאורך זמן, הוא חוסך זמן במהלך העלייה לאוטובוס מאחר והנהג אינו מתעסק עם נתינת עודף והנפקת כרטיס, אלא כל אדם מעביר את הכרטיס המגנטי ומתיישב במקומו.

כיצד ניתן להטעין כרטיסי רב קו?

כרטיסי רב קו ניתנים להטענה בקלות ובמהירות ללא מאמץ כלל, את כרטיס רב קו ניתן להטעין במקומות רבים כולל אוטובוסים שונים ועמדות טעינה בתחנות אוטובוסים. בעתיד יהיו עמדות נוספות. ניתן להטעין באמצעות מזומן או כרטיס אשראי כשאפשר להשתמש באותו כרטיס ולחדש את הטעינה שלו כל פעם מחדש.
 

אהבת? פרגן בלייק!