מוקד מידע 077-232-4000

לוח זמני רכבת ישראל

למידע זמני הרכבת התקשרו: 1900-52-53-54 
(עלות שיחה ברשת המשתמש+0.5 ש"ח לדקה) 

לוח זמנים רכבת ישראל וככלל לוחות הזמנים לרוב מדויקים, נסיעה ברכבות נחשבת לאמצעי תחבורה ציבורית יעיל מהיר ויחסית זול בארצנו, לוחות זמנים של רכבות בישראל יחסית קבוע שלא כמו בקווי אוטובוסים או מוניות שירות אך לעיתים נסיעה יכולה להתעכב שעות בגלל תקלות שונות ובמקרים אלו נסיעה מהצפון אל הדרום תמשך זמן רב יותר ולוחות הזמנים במשך היום ישתנו.

רכבת ישראל הינה המפעילה היחידה של תחבורה מסילתית בכל ישראל. מסילות הרכבת היו קיימות עוד לפני קום המדינה אך עם קום המדינה הוקמה חברת 'רכבת ישראל' אשר התפתחה ופיתחה קווי נסיעה נוספים עם השנים ובכך העניקה פתרונות תחבורה של העברת משא והן תחבורת נוסעים לכל אורך מדינת ישראל.

יתרונותיה של רכבת ישראל

יתרונותיה של רכבת ישראל הינם סביבתיים וחברתיים. מבחינה סביבתית- רכבת ישראל מעניקה פתרונות תחבורה בין ישובים שונים ברחבי הארץ אשר חוסכים נסיעות ברכבים פרטיים ואף באמצעי תחבורה נוספים כגון נסיעות באוטובוסים ומוניות עקב כך רכבת ישראל מעניקה פתרון לבעיות הפקקים בכבישים ואף מסייעת בפתרון בעיית הזיהום של התחבורה. ואכן, אנשים רבים מבינים את יתרונות הנסיעה ברכבת מבחינות אלו ומעדיפים את הנסיעה ברכבת למרות היותם בעלים של רכבים אישיים.

מבחינה חברתית רכבת ישראל מעניקה פתרון חסכוני לכל האנשים אשר אינם יכולים להרשות לעצמם רכישה והחזקה של רכב פרטי ומאפשרת להם תחבורה ישירה ומהירה בכל שעות היממה, ברחבי הארץ. בדרך זו, אנשים אלו יכולים להגיע למקומות עבודה רחוקים ממקום מושבם וכמובן גם לביקור משפחה וחברים ללא העלות היקרה של החזקת רכב פרטי או תשלום על שירות מוניות פרטיות.

בנוסף לכך, יתרון נוסף של רכבת ישראל הוא קווי הנסיעה הישירים, ללא תלות במסלולי הכבישים המפותלים והעמוסים, ומקצרת את זמני ההגעה ממקום למקום. 

שירות לקוחות: 
5770*

אהבת? פרגן בלייק!