מוקד מידע 077-232-4000

רמה אוטובוסים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

כמות המועטת של תושבים המתגוררים בחלקה הצפוני של מדינת ישראל והריחוק הגיאוגרפי בין הישובים הובילו ליצירת מציאות לא פשוטה בכל הנוגע לתנועת התושבים באזור זה, אשר התבססו בעיקר על שימוש ברכבים פרטיים.

רמה תחבורה ציבורית

מתוך מציאות זו הוקם מערך התחבורה הציבורית רמה תחבורה ציבורית גולן. מערך התחבורה הציבורית הוקם על ידי שיתוף פעולה בין החברה הכלכלית גולן, מועצה אזורית גולן וחברת האוטובוסים הפרטית "רמה".

שלושת הגופים פעלו לקבלת רישיון מפעיל תחבורה ציבורית ממשרד התחבורה במודל הפעלה חדש בתמיכתה ובסיוע של המדינה ובשנת 2011 החל לפעול מערך התחבורה הציבורית רמה באופן ניסיוני.

רמה אוטובוסים תחום פעילות

מערך התחבורה הציבורית של רמה אוטובוסים מפעיל כיום כ-17 אוטובוסים ושישה אוטובוסים זעירים. בנוסף, האוטובוסים המשמשים להסעת תלמידים למוסדות החינוך הוסבו גם הם באופן זמני אל מערך השירות של רמה אוטובוסים.

כיום, מפעילה המועצה אזורית גולן וחברת רמה אוטובוסים כעשרים קווי תחבורה ציבורית הפועלים בין ריכוזי היישובים השונים כמו מרום גולן, חיספין וכדומה אל מרכזי הערים הגדולות כמו טבריה, קריית שמונה וחצור הגלילית.

פעילותו של מערך התחבורה הציבורית החדש הכפיל את כמות האוטובוסים הזמינים לציבור פי שישה ובמקביל הצליח להוריד את עלות הנסיעה בכעשרים אחוזים נוספים.

רמה אוטובוסים – מידע

מידע על קווי התחבורה של חברת רמה אוטובוסים ניתן לקבל באתר תחבורה ציבורית גולן הזמין לציבור בכתובת הרשומה מטה. באתר ניתן לקבל מידע אודות פעילותם של הקווים השונים, נסיעות מיוחדות ועל אפשרות השימוש בכרטיס חכם מסוג רב-קו.

במקביל מפעילה החברה גם מערך שירות טלפוני הזמין לקבלת מידע אודות פעילות הקווים השונים. בנוסף לכך, הושק לאחרונה גם שירות קבלת זמני הנסיעות באמצעות הודעת SMS חוזרת.

שירות לקוחות: 
3254*

אהבת? פרגן בלייק!