מוקד מידע 077-232-4000

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

השכרת מספר מונית – זה עדיין עסק משתלם?

בעבר היה נהוג לומר שאם רוצים ליהנות מרווח כלכלי ארוך טווח, אז יש כמה מסלולים בהם משתלם לשים את הכסף שלנו. יכולנו לשים אותו בבנק באחת מתוכניות החיסכון, יכולנו להשקיע אותו בנכס, ויכולנו להשקיע אותו ברכישת מספר מונית. באותם ימים לא היה נהוג לחשוב על השקעה בבורסה או במוצרים פיננסים שונים.

מידע על שירותי הסעות

הרבה שירותי הסעות יכולים לאכזב את הנוסעים אם הם לא מבוצעים כראוי. ניתן לומר שבכדי שתהיה לכם אפשרות ליהנות משירותי ההסעות שבהם אתם בוחרים, זה יהיה חשוב מבחינתכם לשים לב שאתם מקבלים את כל מה שנדרש למען חווית נסיעה מעולה. תזכרו שאם אתם רוצים לחוש בנוחות במהלך הנסיעה עצמה, אתם פשוט צריכים לשים לב שאתם דואגים לפנות אל חברה מספיק מקצועית שיודעת כיצד לספק שירותים שיעלו בקנה אחד עם הציפיות שלכם.

מכונות שטיפה לאוטובוסים

מכונות שטיפה לאוטובוסים לשדרוג חווית הנסיעה האוטובוס- כלי התחבורה הציבורית הנפוץ ביותר במדינת ישראל. מי מאתנו לא נסע באוטובוס בחייו? אם לבית הספר, בטיולים, בנסיעות בין עירוניות או בקווי הלילה, האוטובוס הוא כלי התחבורה הנפוץ ביותר במדינת ישראל, המאפשר ניידות בטוחה, יעילה וזולה. מומלץ לספק לנוסע חווית נסיעה נעימה ובטוחה ובין השאר, גם נקייה.

למה כדאי להזמין הסעות לחתונה?

שתי משפחות מתחתנות, זו מנתניה וזו מאשדוד. הזוג הצעיר מתחתן באמצע הדרך, ואיך יגיעו לחתונה הקרובים הרבים? מה כדאי להזמין: אוטובוס או מיניבוס או אולי מונית גדולה?

חוגגים רחוק? חישבו קרובים

את בעיית המרחק אל מקום החתונה פותרים לרוב בהסעות, אותן ניתן להזמין בהתאם למספר האורחים הצפוי להגיע משתי ערי המגורים של כל אחת ממשפחות בני הזוג.

יוצאים לטיול? החוויה מתחילה כבר בהסעה

בין אם מדובר בטיול מאורגן של החברה בה אתם עובדים, ועליכם מוטלת האחריות לדאוג לכל הפן הלוגיסטי שבדבר, ובין אם מדובר פשוט בטיול משפחתי מורחב, או אפילו יציאה מרוכז של מכרים לאירוע מרוחק, ישנם הרבה דרכים לעשות זאת ביתר יעילות וקלילות, ועל כן חשוב שתקראו מאמר זה.

כיצד לבחור חברת הסעות בצפון?

אזור הצפון מושך אליו מבקרים רבים אשר מגיעים ליהנות מהנופים ומהמסלולים המאתגרים שיש לצפון להציע. טיולים בצפון הארץ, מאז ומעולם היו פופולריים וניתן למצוא מגוון מקומות לינה בדמות צימרים מרהיבים ומסעדות מיוחדות המזכירות אזור כפרי מרהיב לצד נופים פסטורליים עוצרי נשימה.

אהבת? פרגן בלייק!