מוקד מידע 077-232-4000

לוח זמנים

למידע ולוחות זמנים של חברות האוטובוסים כל קו, אגד, דן, מטרופולין, מטרודן, קווים, ויאוליה-קונקס, סופרבוס, עילית, נתיב אקספרס, גלים, רמה, אפיקים ורכבת ישראל. 
למוקד מידע: 077-2324000

סיטיפס - הרכבת הקלה

סיטיפס היא החברה שזכתה במכרז עבור הרכבת הקלה בירושלים, הרכבת פועלת כרגע במסלול אחד בלבד (המסלול האדום) אשר מגיע למקומות המרכזיים בירושלים כמו גבעת התחמושת, העירייה, התחנה המרכזית, הר הרצל ועוד.

האם הרב קו פועל ברכבת הקלה?

אכן , סיטיפס משתפים פעולה עם רב קו.

שירות לקוחות: 
*3686

כל קו אוטובוסים

מערך התחבורה הציבורית במדינת ישראל מתפרס על פני נותני שירות רבים הפועלים ברישיון משרד התחבורה. מלבד מערכת הרכבות הפועל בתחומי מדינת ישראל פועלות גם כמה וכמה חברות תחבורה ציבורית כמו אגד, דן וחברת נתיב אקספרס המפעילות מערך אוטובוסים ייעודי לתחבורה ציבורית.

שירות לקוחות: 
8787*

לוחות זמנים אגד

לוחות זמנים אגד לרוב משתנים, לוח זמני הגעת אוטובוסים משתנים עקב עומסי תנועה בכבישים ומזג אוויר. קווי אוטובוסים של אגד פועלים בכל הארץ: חיפה, אילת, ירושלים, רחובות, תל אביב, באר שבע ועוד. חברת אגד נוסעת לכל הכיוונים: צפון, דרום, מזרח ומערב.

שירות לקוחות: 
2800*

לוח זמנים קווים

חברת קווים בע"מ היא חברה ציבורית שמפעילה קווי אוטובוס בערים פתח תקוה, בקעת אונו , נתניה , חדרה , מודיעין , רמלה , לוד , ביתר עלית ומודיעין עלית.

לוח זמנים של חברת קווים הינו קבוע למשך כל היום ובמספר רב של קווים שמשרתים עשרות אלפי אנשים כל יום , תוכלו לבדוק את זמני הנסיעה באוטובוס באתר שלנו.

לוח טיסות

לוח טיסות נחוץ כדי לצאת מהארץ למדינות אחרות או לשוב לאחר חופשה. חשוב לדעת מהו לוח הטיסות בזמן מדויק מכיוון שלעיתים קרובות מקדימים טיסה או מאחרים אותה בשל שינויים או שיבושים במזג האוויר או סיבות נוספות.

לוח זמנים אפיקים

לוח זמנים של התחבורה הציבורית אפיקים הינו קבוע. נסיעת האוטובוסים הינה יחסית מצומצמת ולחלק מאזורי השומרון מגיעה מספר פעמים מועט במשך היום.
אפיקים שרותי תחבורה ציבורית באזור השומרון. קווי אוטובוס אלו מאפשרים הגעה לנקודות שונות באזור יהודה ושומרון מאריאל ועד היישובים הקטנים מעבר לקו הירוק.
האוטובוסים עוברים בערים מרכזיות הוד השרון, כפר סבא, פתח תקווה ועוד.

שירות לקוחות: 
03-5252555

רמה אוטובוסים

כמות המועטת של תושבים המתגוררים בחלקה הצפוני של מדינת ישראל והריחוק הגיאוגרפי בין הישובים הובילו ליצירת מציאות לא פשוטה בכל הנוגע לתנועת התושבים באזור זה, אשר התבססו בעיקר על שימוש ברכבים פרטיים.

שירות לקוחות: 
3254*

גלים אוטובוסים

שירותי התחבורה הציבורית הפועלים באזור הדרום תחת המותג "גלים – תחבורה ציבורית" מופעלים על ידי חברת נרקיס גל הסעות בע"מ אשר הוקמה בשנת 1996 כחברת הסעות פרטית. הרחבת פעילותה של החברה אל תחום התחבורה הציבורית התאפשר לאחר קבלת רישיון מתאים ממשרד התחבורה.

לוח זמנים דן

לוח זמנים דן מגוון ביותר ופועל בשעות שונות במשך היום ועד השעות הקטנות של הלילה. לוח הזמנים הצפוף וכמות האוטובוסים מאפשרת לרוב בחירה בין מספר קווי אוטובוסים שונים שיכולים לעבור דרך היעד אליו אתה חפץ להגיע. חיפוש זמני ההגעה במערכת האתר פשוטה ונוחה לתפעול ומאפשר תכנון נסיעה לפי מספר קו או לפי כתובת הגעה ואף שימוש בנקודות עניין נוספות לפי הצורך.

לוח זמני רכבת ישראל

לוח זמנים רכבת ישראל וככלל לוחות הזמנים לרוב מדויקים, נסיעה ברכבות נחשבת לאמצעי תחבורה ציבורית יעיל מהיר ויחסית זול בארצנו, לוחות זמנים של רכבות בישראל יחסית קבוע שלא כמו בקווי אוטובוסים או מוניות שירות אך לעיתים נסיעה יכולה להתעכב שעות בגלל תקלות שונות ובמקרים אלו נסיעה מהצפון אל הדרום תמשך זמן רב יותר ולוחות הזמנים במשך היום ישתנו.

שירות לקוחות: 
5770*

אהבת? פרגן בלייק!